• Školský semafor a časté otázky

• aktualizácia k 10.09.2021

Dňa 9. 9. 2021 (štvrtok) bol aktualizovaný manuál ŠKOLSKÝ SEMAFOR v nadväznosti na vydanie novej vyhlášky Úradu verejného zdravotníctva SR, ktorá skracuje dĺžku karantény osôb po kontakte s osobou pozitívnou na ochorenie COVID-19. (v prílohe)

Ministerstvo školstva za účelom udržať bezpečné prostredie v školách a školský zariadeniach zostavilo manuál ŠKOLSKÝ SEMAFOR v školskom roku 2021/2022, ktorý stanovuje základné prevádzkové podmienky škôl a školských zariadení, vrátane špecifík dodržiavania protiepidemických opatrení a odporúčaní počas pandémie ochorenia COVID-19.

Zoznámte sa s nimi v prílohách:

• Otvorenie školského roka 2021/2022 - denné štúdium

• Vážení rodičia, milí žiaci,

Ministerstvo školstva za účelom udržať bezpečné prostredie v školách a školský zariadeniach zostavilo manuál ŠKOLSKÝ SEMAFOR v školskom roku 2021/2022 (v prílohe), ktorý stanovuje základné prevádzkové podmienky škôl a školských zariadení, vrátane špecifík dodržiavania protiepidemických opatrení a odporúčaní počas pandémie ochorenia COVID-19.

Školský rok 2021/202 otvoríme dňa 2.9.2021 nasledovne:

8.00 – vstup žiakov 1. ročníka

9.00 – vstup žiakov 2. až 4. ročníka

9.30 -  slávnostné otvorenie školského roka

Pri nástupe do školy 2.9. je potrebné odovzdať triednemu učiteľovi Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti –(v prílohe)

Žiaci prichádzajú do školy bez doprovodu zákonného zástupcu z dôvodu eliminácie rizík v súvislosti s pandémiou ochorenia Covid – 19.

Všetci žiaci sú povinní mať so sebou 2 ks rúšok a hygienické vreckovky.

Žiaci sú povinní dodržiavať zvýšené opatrenia podľa odporúčaní Úradu verejného zdravotníctva – ROR (Ruky, Odstup, Rúško)

V piatok 3.9.2021 majú všetci žiaci školy triednické hodiny, v rámci ktorých prevezmú učebnice a oboznámia sa so Školským poriadkom, BOZP, Smernicou proti šikanovaniu.

Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na Vás.

​​​​​​​PaedDr. Peter Ivan

riaditeľ školy

• Otvorenie školského roka 2021/2022 - večerné a externé štúdium

• Milí žiaci,

Školský rok 2021/202 otvoríme dňa 2.9.2021 o 15:30 hod v Aule školy.

Všetci žiaci sú povinní mať so sebou 2 ks rúšok a hygienické vreckovky.

Ďakujeme za porozumenie a tešíme sa na Vás.

PaedDr. Peter Ivan

riaditeľ školy

• Kontakty

• Súkromná stredná odborná škola ekonomická KOŠICKÁ AKADÉMIA DA VINCI, Tajovského 15, Košice