• Odbor obchodná akadémia

• Študijný odbor obchodná akadémia pripravuje absolventa pre prácu v oblasti automatizácie a informatizácie podnikových služieb a procesov, pri prevádzke podnikových informačných systémov a aplikácií v rôznych odvetviach podnikateľskej sféry, ako aj v štátnej a verejnej správe.

Odborné vzdelávanie a praktická príprava sú zamerané na:

- ekonomiku jednotlivých podnikových procesov, účtovníctvo a finančné služby, manažment ľudských zdrojov, odbyt a vzťahy so zákazníkmi,

- využitie aplikačných softvérov na správu a riadenie automatizovaných podnikových činností,

- softvérové spracovanie účtovníctva podniku podľa rôznych účtovných štandardov,

- marketingové nástroje v podnikaní a digitálny marketing,

- prípravu na samostatné podnikanie.

• Darujte nám 2% dane

• Predvyplnené tlačivo na stiahnutie TU.

Milá školská komunita!

Obraciame sa na Vás s prosbou o podporu, ktorú môžete vyjadriť venovaním 2% z dane.

Zákon Vám umožňuje darovať 2% zo svojich daní z príjmov neziskovej organizácii, ktorou je aj náš zriaďovateľ, KOŠICKÁ AKADÉMIA n. o.. Tento dar Vás nič nestojí, pretože daň by ste inak odviedli štátu. Vaše 2% pre nás znamenajú prejavenie dôvery a podporu v rozvíjaní našich aktivít v prospech Vašich detí. Využite možnosť rozhodnúť o Vašich 2%!

Finančné prostriedky budú použité na:

• skvalitnenie výchovno-vzdelávacieho procesu na škole,
            • skvalitnenie vybavenia školy.

Za toto pekné gesto Vám vopred ďakujeme!

• Odbor informačné systémy a služby

• Baví ťa IT? Poď študovať k nám!

Odbor informačné systémy a služby spája svet informačných technológií a anglického jazyka.

V rámci odboru máme teoretické a praktické predmety, napríklad ako využívať počítače v rôznych situáciách, tvoriť webové stránky alebo pracovať s databázami.

Ak hľadáš spojenie medzi počítačmi a jazykmi, tento odbor je pre teba!

• 0556742251
        • Tajovského 15 04001 Košice Slovakia